Odkazy na další stránky a nějaké aktuality


» Asociace profesionálních fotografů České republiky
» Kosmetické a regenerační studio (kr studio) v Podolí
» Ondřej Suchý - spisovatel, textař, ilustrátor ....
» Kristian Kodet - malíř
» Miroslav Houšť - malíř
» Nikon - technika se kterou fotografuji
» EIZO - monitory profesionálů
» Bowens - technika se kterou fotografuji

» A mnoho a mnoho dalších ......


» Poděkování:
Edovi, za titulní foto.

» Výstava:

Od ledna vystavuji v Českém centru v Londýně své fotografie "Zákoutí Prahy". Fotografie jsou součástí výstavy "Česká krajina a zákoutí Prahy" (společně se Stanislavem Pokorným). The European Commission Representation in the UK, 8 Storey's Gate London SW1P 3AT.

Czech Republic (Re)Visited presents views of the Czech landscape in its rich variety and natural beauty as well as the landmark sights of one of Europe's most popular capital cities, Prague. The exhibition celebrated the launch of the Czech Presidency of the EU Council. The two authors, Dagmar Pavlikova and Stanislav Pokorny, were nominated to exhibit their work by APF, the Association of Professional Photographers, which represent over 200 Czech professional photographers.


» Nová kniha:
V nakladatelství Lidové noviny vyšla kniha - Kristián Kodet - sebereflexe.
Přimět kreativní a sebeironickou osobnost Kristiána Kodeta k soustavnému a vážnému rozhovoru o životě a tvorbě by bylo asi nemožné. Proto vznikla "kniha koláž", v níž je formou živého dialogu, mých mnoha fotografií i katalogu obrazů naznačeno, co se skrývá v pozadí za úspěšnou tvorbou malíře, který vystavuje již řadu let v prestižních galeriích.